Služby

Vyšetření Bio rezonanční metodou pomocí Sensitiv Imago 530

Vyšetření je neinvazivní, bezbolestné a neškodné. Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk, rentgen, CT a jiná vyšetření, proto nemůže být použita k potvrzení, vyvrácení či stanovení diagnózy, charakterizující strukturální změny tkáně.

Před vyšetřením: 

 - vyšetření se provádí na lačno, tzn. 4 hod. před vyšetřením nejíst  pouze pít vodu! 

 - minimálně jeden den před vyšetřením nepít alkohol 

 - v den vyšetření nekouřit, nepít kávu, černý čaj! 

 - před samotným vyšetřením je třeba si sundat kovové předměty (šperky, piercing, hodinky, pásek, brýle a obuv)

Sensitiv Imago 530 držitel prestižního ocenění zlatá medaile za nejlepší medicínský přístroj v roce 2009 v Plovdivu na mezinárodní technické konferenci.

Držitel certifikace Medical Device Class IIA


Kryolipolýza
Certifikované neinvazivní (bezbolestné) ošetření srovnatelné s tumescentní liposukcí. Převratná novinka konečně v ČR - efektivní hubnutí ZMRAZENÍM tukových buněk s TRVALÝM výsledkem (lékařsky ověřeno)! Vyzkoušejte naprostou novinku na trhu a zbavte se jednou provždy tukových buněk a celulitidy.Tato unikátní nová metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření - jedná se o naprogramovanou buněčnou smrt. Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní pomocí lymfatického systému.
Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněná, jelikož nereaguje na ochlazení. Kryolipolýza může být použita jako alternativa invazivní liposukce. Při této metodě nedochází k poškození okolních tkání. Jedná se o bezpečnou proceduru odstraňující tukovou vrstvu v okolí nervů, svalů a kostí. Nepoužívají se žádné jehly, jde o neinvazivní metodu. Nedochází k porušení integrity kůže. Po procedůře není nutné užití léků tlumících bolest.
Ihned po proceduře se můžete vrátit k běžným denním činnostem (práce,sport,atd.), rekonvalescence není nutná. Kryolipolýza je vhodná pro všechny, kteří jsou nespokojeni se středně velkými tukovými vrstvami, které nejsou snadno odstranitelné dietou či cvičením. Pokud je vašim cílem lokální redukce tukové tkáně, ale nechcete podstoupit chirurgický zákrok, jeví se použítí této metody jako ideální řešení.
Výsledky jsou viditelné a působí přirozeně. Po proceduře se může v dané oblasti objevit zčervenání, které může trvat v řádu několik minut až hodin. Řada klientů může pociťovat jemné brnění či otupělost v dané oblasti, a to až po dobu osmi týdnů. Po prvním ošetření se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu 2-4 měsíců.
Kryolipolýza narozdíl od kavitace ničí tukové buňky jednou provždy. Při kavitaci dochází pouze k vyprázdnění tuku z tukových buněk a jejich následnému vyloučení tělními tekutinami. Při špatné životosprávě a nedostatečném pohybu dochází ke znovunabytí tuku (zpětného bobtnání tukových buněk), a tedy recidivě. Kryolipolýzou se tukové buňky ničí nevratně. Navíc nedochází k nerovnostem.
Tímto přístrojem můžete ošetřovat nejen bříško, boky, záda, ale i další partie, zadeček, nohy, ruce a kolena.
1 nasátí: 30 - 60 minut podle vrstvy tuku
1 návštěva: maximálně 2 nasátí
Kolik je potřeba vstupů
1 nasátí - malé bříško
2 nasátí - vetší bříško
3 nasátí - velké bříško
2 nasátí nohy zevnitř
2 nasátí nohy z venku
2 nasátí zadeček
2 nasátí ruce

Kontraindikace

  • těhotentství, menstruace
  • velké kovové implantáty
  • srdeční onemocnění, kardiostimulátor
  • choroba jater a ledvin
  • rakovina, epilepsie, diabetes 2.stupně
  • kožní onemocnění v místě ošetřen   
  • léky na ředění krve